Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Şişli, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Türkiye’nin En İyi Dijital Pazarlama Blogu B4Mind 3 Yaşında

Türkiye’nin En İyi Dijital Pazarlama Blogu B4Mind 3 Yaşında

Dijital pazarlama alanında ülkemizde çok sayıda web sitenin özgün içerik üretmeye çalıştığına memnuniyetle şahit oluyoruz. Dijital pazarlama bloglarındaki artış, sektörde profesyonellik seviyesinin daha iyi noktalara gelmesi açısından son derece önemli bir gelişme. Bu gelişmenin ışığında yapılan yayınların niceliksel olduğu kadar niteliksel olarak da kıymetli olması sektördeki tüm paydaşların faydasına bir durum olacaktır.

Lakin gelin görün ki ülkemizde bilhassa dijital teknolojiler söz konusu olduğunda özgün, orijinal ve kapsamlı içerik üretmektense haber ve haberimsi yazılar; kötü çevirilerle dolu yayınlar çoğunlukla yer almaktadır.

Dijital pazarlama dünyasında reklamdan, dijital teknolojilere; halka ilişkilerden, pazarlama teorisine ve marka yönetimine kapsayıcı içerikler yayımlayan nitelikli bloglar bulmak çok zor. Neredeyse hiç yok.

İşte, B4Mind Blog üç senedir dijital pazarlama alanındaki bu açığı gidermeye çalışıyor. Blogumuz, ulaştığı on binlerce kişinin sayfa başına ortalama dört dakikalık ziyaret süresiyle bilgi açlığını karşıladığı bir blog olma özelliğine sahip.

Blogumuzda her ay belirlediğimiz tema çerçevesinde çok sayıda makale yayımlanmaktadır. Makaleler, uzunluk olarak yerli teknoloji ve pazarlama bloglarındaki ortalama makale uzunluğundan daha fazla ve kapsayıcı. Makele içinde paylaştığımız çok sayıda atıf ve referans sayesinde okuyucunun konu hakkındaki bilgilerini derinleştirmesi temel amacımız olmuştur.

B4Mind, Türk akademisyenlerin hayli ilgisini çekmeye devam ediyor. Zaten, üniversite öğrencilerinden gelen yoğun talep, onaylanmış bilimsel tezlerde makalelerimize yapılan atıf sayısı ve kredibilitesi yüksek kişilerin bizzat kendi kişisel sitelerinden blogumuzu işaret etmesi bunun göstergesi olma özelliğine sahip.

Dijital pazarlama, marka yönetimi, dijital reklamcılık, nöro-pazarlama ve yatırım danışmanlığı konusunda otorite ve referans kaynağı olma konuma ulaşmak için çok uğraştık ve çok çabaladık. Halen de atmamız gereken çok adımın olduğunun farkındayız.

Yorumlardan, e-maillerden bu kadar yoğun soruların gelmesi bizim için bir gurur kaynağı olduğu kadar aynı zamanda önemli bir sorumluluk.

Biz blogumuzda açık kaynakları kullanarak, çok sayıda yabancı blogu yakından takip ederek, dijital olarak erişilebilir pazarlama kütüphanelerinden yararlanarak, kendi marka tecrübelerimizi de üzerine ekleyerek özgün, orijinal ve kapsamlı araştırma içerikleri yayımlamaya devam ediyoruz.

Hedef kitlemizin merak ettiği, üzerinde durmak istediği konuları ele aldığımız kadar, Türk okuyucusunun gündeminde olması gereken çok önemli konulara da (net tarafsızlığı, adblocker uygulamalarının etik yönü, manipülatif reklam kampanyaları…) dikkat çekmeye uğraşıyoruz.

Türkiye’nin en yetkin marka danışmanlık şirketi olarak yaptığımız işin; bilgi birikimi, entelektüel kapasite ve akademik tutarlılık gerektiğinin farkındayız. Bu yönde bir yol gösterici olma çabamızın sonucu olarak Türkiye’nin en iyi marka yönetim ve dijital pazarlama blogu olan B4Mind Blog’u ayakta tutuyoruz.

Buna karşın tüm gücümüzü daha iyi içerik üretmeye vermekteyiz. Reklamlara pek fazla yüz vermeden, organik erişim ve etkileşimlere, pozitif kullanıcı deneyimine, okuyucu davranış metriklerine ve kulaktan kulağa pazarlamaya odaklandık. Tüm bu içerik pazarlama çalışmalarının neticesinde de sitemizin trafiğini %1500’ün üzerinde arttırmayı başardık.

Siz de Türkiye’nin en iyi dijital pazarlama bloguna destek vermek istiyorsanız hemen sitemize abone olun ve ilginizi çeken makaleleri kendi sosyal medya hesaplarınızdan arkadaşlarınızla paylaşın!

Daha fazla bilgi almak, sorularınızı iletmek veya danışmanlık hizmetlerimize dair görüşme talep etmek için bize info@b4mind.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum yok

Yorum Yaz