logo

Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobile Marketing

Pay Per Click (PPC) Management

Conversion Rate Optimization

Email Marketing

Online Presence Analysis

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah.,<br /> Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2<br /> Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Arama Motoru Optimizasyonu

Kurumsal web sitenizle, markanız için çok değerli olan anahtar kelimelerde, arama motorlarının ilk sayfasında çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), stratejik anahtar kelimelerde üst sıralara çıkabilmek için web siteniz ve bloglarınızın arama motoru dostu haline getirilme sürecidir. Arama sonuçlarında rekabet avantajı elde etmek için hem arama motorlarının hem de kullanıcıların taleplerinin karşılanması gerekir.

Web sitenizin site içi ve site dışı performanslarını, sizin için için kıymetli olan anahtar kelimelerdeki rekabet durumunu ve alternatif karlı fırsatları analiz edip son derece detaylı raporlar hazırlamaktayız. Organik arama kanalından gelen web  trafiğini artırmak ve dönüşüm performanslarını yükseltmek için sonuç odaklı arama motoru stratejileri geliştiririz.

Arama motoru optimizasyonu (SEO), markanıza yapabileceğiniz geri dönüşü oldukça yüksek, karlı bir yatırımdır. Potansiyel müşterilerinizin tam da markanızın sunduğu gibi ürün ve hizmetler ararken karşısına çıkmaya ne dersiniz?

  • Stratejik anahtar kelimelerde ilk sayfaya yükselin.
  • Dönüşüm ve angajman oranları yüksek organik trafik kazanın.
  • Markanızın görünürlüğünü ve bilinirliğini artırın.
  • Potansiyel müşterilerinize kendi hikayenizi anlatın.
seo

Arama motoru performansınızı iyileştirmeye yönelik çözümler mi arıyorsunuz? Arama sonuçlarındaki rekabetçiliğinizi artırmak mı istiyorsunuz?

SEO KONUSUNDA HAZIRLADIĞIMIZ EN SON ARAŞTIRMALAR