Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Şişli, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Dijital Pazarlama Danışmanlığı

Güvenilir bir dijital pazarlama danışmanlığı mı arıyorsunuz?

Şirketinizin dijital dönüşümünü tamamlamasında yardımcı olacak profesyonellere mi ihtiyacınız var?

 

B4Mind olarak 2013 yılından beri sizinki gibi markaların daha fazla trafik ve dönüşüm alması için tutkuyla çalışıyoruz.

Yerli ve yabancı çok sayıda markaya 360 derece pazarlama iletişimi hizmeti sunarak marka hedeflere ulaşmalarına yardımcı olmaktayız. Bu hedeflere ulaşabilmek amacıyla stratejik planlar geliştirmekte ve hazırladığımız planların yaratıcı biçimde hayata geçtiğinden emin olana kadar ısrarcı olmaktayız.

Beş yıldan fazla bir zamandır faaliyet gösteren yenilikçi ve bilimsel bir dijital pazarlama danışmanlığı şirketi olarak olarak büyük markaların günümüz koşullarında ihtiyaç duyduğu tüm dijital iletişim çözümlerine cevap vermekteyiz.

 

Danışmanlık hizmetlerimizi kısaca şöyle özetleyebiliriz:

  • Organik arama sonuçlarında web sitenizin görünürlüğünü artırmak,
  • Sosyal medya mecralarında sayfalarınızın daha geniş bir kullanıcı tabanı tarafından takip edilmesini sağlamak,
  • Email kanalıyla daha fazla kişiye dokunabilmeniz için abone sayınızı artıracak yöntemler geliştirmek,
  • Ödemeli arama kanalıyla satışlarınızı doğrudan artıracak kampanyalar düzenlemek,
  • Display kampanyalarıyla marka bilinirliğinizi artırmak,
  • Web sitenizi tüm dijital kampanyalardan gelecek olan trafikten maksimum dönüşümü almak için profesyonel olarak optimize etmek gibi hizmetler dijital pazarlama danışmanlığı derken yapmayı vaat ettiğimiz temel hizmetlerden sadece bazılardır.

Dijital Pazarlama Danışmanlığı Seçerken Neye Dikkat Etmelisiniz?

Dijital pazarlama danışmanlığı yapan firmaların dijitale yönelik farklı öncelikleri olabilir. Bazı ajanslar dijital reklam ajansı olarak ön plana çıkarlar. Kampanyalarını Google Adwords, Facebook ve Instagram reklamları üzerine kurgularlar. Bazıları ise yerel pazarlama ve mobile ağırlık verebilir. Dijital pazarlama danışmanlığını SEO danışmanlığına indirgeyen firmalar da yok değil.

Bize göre her marka, dijital dünyanın tüm yeni hikaye anlatma biçimlerine göre kendi hikayesini anlatabilecek düzeyde olmalıdır. Kanal öncelikli bir danışmanlık firmasıyla çalışmanız sizi o kanala mahkum edebilir.

Sektörünüze, markanıza, o dönemki konjonktüre ve en önemlisi potansiyel müşterilerinizin beklentilerine birebir uyumlu dijital iletişim yaparken tüm ezberlere, bilhassa ajansların dayatacaklarına soru işaretiyle yaklaşmalısınız.

Dijital eşittir dinamizm ve değişimdir. Değişimi talep etmelisiniz!

Bugün çok başarılı olan bir yöntem yarın ondan da başarılı olan bir yönteme yerini bırakabilir. Rekabetçiliğinizi muhafaza etmek için yeniliği, değişimi önceleyen; kolaycılığa kaçmayan danışmanlık firmalarıyla çalışmalısınız.

 

Sıfırdan Mı Başlıyorsunuz?

Dijital dünyaya ilk adımınızı mı atıyorsunuz? Markanızın, bu emekleme döneminde dijital pazarlama danışmanlığının ötesinde ve bunu da kapsayacak marka yönetimi çözümlerine ihtiyacı vardır.

Tercih edeceğiniz dijital danışmanlık firmasının gerçek marka ve pazarlama profesyonellerine sahip olup olmadığını mutlaka araştırmalısınız. Markanızı, online itibarınızı, güvenilirliğinizi teslim edeceğiniz kişilerin dijital iletişim süreçlerini hakkıyla yönetebildiğinden emin olmak için kredibilitesine ve referanslarına dikkatle bakmalısınız.

Yıllardır var olan bir markanın dijital pazarlama iletişimi ile sıfırdan başlayacak bir markanın iletişiminin aynı olması beklenemez.

Size bir ayda arama sonuçlarında birinci sırayı vaat edenlerden, takipçi satın alarak sosyal medya erişimlerini artıracağını iddia edenlerden, satın alınmış e-mail veritabanlarına markanız adına kampanya yapmayı teklif edenlerden mutlaka sakınmalısınız.

Kısa dönemli “zaferler” yanıltıcıdır. Dijital pazarlama iletişimi uzun dönemli, sakin ve emin adımları gerektirir. Dijitalde kalıcı başarıyı sadece sabır, şeffaflık ve bilgi getirir.

 

Neden B4Mind?

Dijital pazarlama yönetimini uzun yıllardır profesyonel ekibimizle titizlikle yapmaktayız. Şimdiye kadar hayata geçirdiğimiz tüm projeleri referanslarımızsayfasından inceleyebilirsiniz.

Dijital pazarlama konusunda yalnızca bir uygulayıcı değil aynı zamanda derin bir araştırmacıyız ve araştırmalarımızı Türkçe olarak okurlarımıza ücretsiz biçimde sunmaktayız.

Bu bakımdan iki buçuk senedir Türkiye’nin en iyi pazarlama blogu olan B4Mind Blog’u kaleme almaktayız. Dijital pazarlama, marka yönetimi ve diğer konularda ele aldığımız yüzlerce makale ile yeniliği, değişimi ve dünyayı takip ediyoruz. Birçok mühim konuyu Türkiye’den kullanıcıların dikkatine sunuyoruz.

Ocak 2017’de Londra şubemizi açarak Türkiye’nin yurtdışında şube açan ilk dijital pazarlama danışmanlığı firması olduk. Londra ve İstanbul başta olmak üzere tüm Avrupa’da müşterilerimize en güncel trendler doğrultusunda hizmet veriyoruz.

Yazılarımızı inceleyerek felsefemiz, vizyonumuz ve görüşlerimiz hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek mi istiyorsunuz? Hemen info@b4mind.com’dan merhaba diyebilir, canlı destekten bize yazabilir ya da +90 212 263 63 77 nolu telefondan arayabilirsiniz!

Güvenilir bir dijital pazarlama danışmanlığı mı arıyorsunuz?
Şirketinizin dijital dönüşümünü tamamlamasında yardımcı olacak profesyonellere mi ihtiyacınız var?


Dijital Pazarlama Konusunda Hazırladığımız En Son Araştırmalar