Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Şişli, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Kurumsal Web Tasarımı

Marka kimliğiniz ve dijital pazarlama stratejinizle uyumlu; yazılım ve tasarımsal açıdan tüm güncel ihtiyaçları karşılayan, kullanıcı dostu web siteler hazırlıyoruz.

Web sitesi tasarımı, ürünleri / hizmetleri göstermek ve ziyaretçilerin isteyebileceği gerekli bilgileri sağlamak amacıyla, ana site mimarisi altındaki web sayfalarının düzenlenmesi ve web sayfalarının yapılışıdır. Programlama ve tasarım disiplinlerinin karışımının kapsamlı bir şekilde anlaşılmasına dayanır.

Müşterilerinize: akıllı telefonlara, tabletlere, dizüstü bilgisayarlara ve televizyonlara kadar, web sitenin her tür cihazın ekranında iyi görünmesini sağlamak için içeriği yeniden boyutlandırmak, gizlemek, küçültmek, büyütmek veya taşımak için zarif bir şekilde tasarlanmış, tamamen özelleştirilebilir, SEO dostu, duyarlı web siteleri sağlıyoruz.

Mobil uyumlu, kullanıcı dostu yeni bir web siteye mi ihtiyacınız var? Kurumsal web sitenize profesyonel bir dokunuş mu lazım?

WEB TASARIM KONUSUNDA HAZIRLADIĞIMIZ EN SON ARAŞTIRMALAR