Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Kurumsal Web Tasarımı

Marka kimliğiniz ve dijital pazarlama stratejinizle uyumlu; yazılım ve tasarımsal açıdan tüm güncel ihtiyaçları karşılayan, kullanıcı dostu web siteler hazırlıyoruz.

Website design is a creative work of building layout and structure of web pages under a main site architecture in order to showcase products/services and deliver the required information visitors might seek. It is based on comprehensive understanding of mixture of programming and design disciplines.

We supply to our clients elegantly designed, fully customizable, exclusive, SEO friendly, responsive websites to resize, hide, shrink, enlarge, or move the content to make it look good on any screen, from smartphones and tablets to laptops and television, in the new multi-screen world.

kurumsal-web-tasarım-2

Mobil uyumlu, kullanıcı dostu yeni bir web siteye mi ihtiyacınız var? Kurumsal web sitenize profesyonel bir dokunuş mu lazım?

WEB TASARIM KONUSUNDA HAZIRLADIĞIMIZ EN SON ARAŞTIRMALAR