Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Şişli, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Marka Danışmanlığı

Zorlayıcı piyasa şartlarında rekabet üstünlüğü elde etmenizi sağlayacak kurumsal marka iletişim stratejileri geliştiriyoruz.

Markalaşma, şirket kimliğinin, değerlerinin ve felsefesinin inşa edildiği yaratıcı bir süreçtir. Bize göre markalaşmak, şirket hedefleri doğrultusunda mevcut marka algısıyla, olması gereken algı arasındaki dönüşümü sağlayan bir sanattır.

Marka inşası, müşterilerin ve müşteri adaylarının marka, ürün ve hizmetler hakkındaki algısını iyileştirmek amacıyla gerçekleşen stratejik olarak tasarlanmış bir süreçtir. Bu süreçte hedef kitleyle temas etmek, güveni sağlamak ve diyaloğu sürdürülebilir kılmak için çok farklı pazarlama kanallarından istifade edilir.

B4Mind olarak marka inşa sürecinde farklılaştırılmış bir konum elde etmek ve müşteri sadakatini tesis etmek için markalara kuvvetli bir destek veririz. Müşterilerimizin modern marka pazarlama taktik ve stratejilerini kucaklamasını ve dijital pazarlama iletişimini marka stratejilerinin temeline yerleştirmesini arzu ediyoruz.

Marka kimliği, müşterilerinizin markanızı algılamasını istediğiniz şekilde algılanmasını sağlar. Markanızın değerlerini ve marka kişiliğinizi resmeder. Kuvvetli bir marka kimliği müşterilerinizin ve çalışanlarınızın marka sadakatini de kuvvetlendirir.

Marka kimliğinizin somut tarafını logo, slogan, isim, renkler, semboller ve buna benzer her türlü tasarım ve fikir oluşturur. Marka kimliğinin inşa sürecinde B4Mind olarak markaların potansiyellerini keşfetmesini , dikkate değer olmalarını isteriz.

Güzel sanatlardan; Da Vinci, Michelangelo, Botticelli, Donatello gibi sanatçılardan ilham alarak ve bunu mümkün olduğunca tasarımlarımıza yansıtarak marka kimliğini oluşturmaya çalışırız. Tasarımlarımızda renk teorisi ve nöropazarlama disiplinlerinden de yararlanmaktayız.

Spesifik şirket hedeflerine ulaşan başarılı markaların oluşturulmasında marka stratejisi, uzun dönemli bir plandır. Bu aşamda, stratejik planlama ve karmaşık pazarlama iletişim modellerinin başarıyla uygulamaya konulur.

B4Mind, markanız için özel olarak hazırlanmış dikkat çekici ve taklit edilemez kampanyalarla pazarlama çabalarınızın satışta karşılık bulmasını sağlar. Bir yabancıdan sadık bir müşteri elde etmeye giden müşteri yolculuğu yönetimini hayata geçirir.

Müşterilerimizin marka hikayelerini ve felsefelerini çok önemsiyoruz. Bu sebeple de her bir markaya kendi ihtiyaçlarına özel ve ayrıcalıklı çözümler sunarız.

Güvenilir bir dijital pazarlama danışmanlığı mı arıyorsunuz?
Şirketinizin dijital dönüşümünü tamamlamasında yardımcı olacak profesyonellere mi ihtiyacınız var?

Marka Yönetimi Konusunda Hazırladığımız En Son Araştırmalar