Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Şişli, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Sosyal Medya Yönetimi

B4Mind olarak dijital etkileşim çağının dinamik ve kullanıcı merkezli atmosferiyle uyumlu yeni sosyal medya iletişim süreçleri tasarlıyoruz.

Sosyal medya pazarlaması Facebook, Linkedin, Instagram, Twitter gibi sosyal medya mecralarının, marka farkındalığı, dönüşüm ve satışlar için stratejik olarak kullanılmasıdır.

Sosyal medya pazarlama stratejileri, hedef kitleyle daha  kuvvetli bağlar kurmak ve ürün/hizmet tanıtımlarını yapmak amacıyla  oluşturulur.

Doğası itibariyle dinamik ve kullanıcı merkezli olması sebebiyle öngörülemez bir saha olan sosyal medya, markanız için büyük fırsatlar sunduğu kadar büyük riskler de getirmektedir. Sosyal medyanın getirdiği bu marka risklerini minimum düzeye indirecek ve marka algınızı güçlendirecek sosyal medya uygulamaları için sosyal medya kanallarınızın işin profesyonelleri tarafından idare edildiğinden emin olmalısınız.

Biz müşterilerimizin benzersiz sosyal medya stratejileri oluşturmalarına yardımcı oluyoruz. Etkileşimi tetikleyen içerikler, her markaya özel sosyal medya planları ve iş akışlarıyla bu yeni nesil pazarlama kanalından markaların en üst düzeyde faydalanmasına destek oluyoruz.

Markanız adına sosyal medyaya sıfırdan bir başlangıç yapmak mı istiyorsunuz? Sosyal medya kanallarınızın marka hedeflerinize ulaşmada optimize edilmeye mi ihtiyacı var? 

Sosyal medya yönetimi konusunda hazırladığımız en son araştırmalar