Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Şişli, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Kreatif Çözümler

Markanız, güçlü bir fikrin üzerine kurulan kreatif bir süreçtir. Bu süreci marka kimliğinizi gösteren marka tasarımı başlatır.

Marka tasarımı markanızın somut, dokunulan, görülen tarafıdır. Logo, antetli kağıt, kartvizit, eşantiyon, simge, sembol ve daha birçok farklı tasarım bu kimliği somut olarak vücuda getirir.

Haliyle marka kimliğinizin uzantısı olan kreatif marka tasarımı, marka deneyiminin ve konumlandırmasının kritik bir elemanıdır.

Marka kimliğinin kreatif yönden oluşturulmasının yanı sıra tüm dijital pazarlama kanallarınızdan bu kimlikle tutarlı olacak ve hedef kitlenizle etkili bir iletişim kurmanızı sağlayacak kreatif çözümlere de ihtiyaç vardır.

Bunlar sosyal medya görsellerinin tasarlanması, web site görsellerinin sitenizin genel yapısıyıla uyumlandırılması, display reklamlarınızın hazırlanması, içerik pazarlamasında ihtiyaç duyulan her türlü yazı harici içeriklerin yayına sokulması gibi bir dizi tasarımlardır.

Tüm bu kreatif tasarımların en başta marka hikayenizi dinleyicilerinize akılda kalıcı, heyecan ve ilham verici biçimde hayata geçirilmesi marka hedefleriniz ve şirket çıkarlarınız için son derece elzemdir.

Markalara kreatif çözümler sunmak beraberinde derin bir pazar araştırması, hedef kitle ve rakip analizini gerektirir. Piyasada markanıza logo hazırlayacak binlerce “uygun” seçenecek bulmanız gayet mümkün.

Sanatı ifade eden görsel

B4Mind kendi müşterilerine yıllardır profesyonel kreatif çözümler sunmaktadır. Sıfırdan marka kimliği oluşturulmasından düzenli olarak sosyal medya görsellerinin üretilmesine kadar çok geniş yelpazede işler çıkarmaktadır.

B4Mind’ın Müşterilerine Sunduğu Kreatif Çözümleri Şöyle Özetleyebiliriz:

 • Marka kimliğinin oluşturulması (marka tasarımı),
 • Sosyal medya içerik görsellerinin hazırlanması (grafik tasarım),
 • Sosyal medya sayfaları için mecranın belirlediği en son görsel standartlara uygun kapak fotoğrafı, profil fotoğrafı gibi görsellerin hazırlanıp belirli aralıklarla güncellenmesi,
 • Basılı (matbuu) materyallerin dijital olarak tasarlanıp baskıya hazır hale getirilmesi (vektörel tasarım),
 • Ürün tasarımı ve ürün geliştirme,
 • Reyon, vitrin ve mağaza tasarımı,
 • Ürün fotoğraflarının çekilmesi,
 • Eticaret ürün görsellerinizin Google Alışveriş reklam standartlarına uygun hale getirilmesi,
 • Kurumsal blog için ihtiyaç duyulan tüm metin harici içeriklerin oluşturulması,
 • Kurumsal renklerinizin belirlenmesi,
 • Ürünlerinizin artırılmış gerçeklik uygulamalarına aktarılması.

Bu ve bunun gibi daha birçok hizmeti hayata geçirecek klasik kreatif ajanslardan en büyük farkımız, kreatif süreçlere salt tasarımsal bakmayıp; makro planda markalaşma süreci penceresinden bakıyor olmamızdır.

Marka ve pazarlama iletişimi konularındaki bütün entelektüel birikimimizi kreatif ekibimizin yaratıcılığıyla harmanlıyor ve markanızın hiper dijtal çağda marka mesajını en hızlı aktarabilecek formlarda işler çıkarıyoruz.

Tüm kreatif süreçlerde (fikir > taslak > inşa > hayata geçirme) müşterilermizin yüzde yüz tatmin olduğundan emin oluyor ve her adımı analitik veriler ve en güncel bilimsel çalışmalarla destekliyoruz.

Bizi diğer ajanslardan ayıran bir diğer önemli nokta ise, marka ve pazarlama hizmetlerinin başarılı bir uygulayıcısı olmamız kadar; sitemizde yayımladığımız yüzlerce araştırmayla sektörde fikir önderi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor olmamızdır.

Halen aklınıza takılan sorular mı var? Merak etmeyin. Uzman ekibimize hemen canlı chat üzerinden ya da info@b4mind.com adresinden ulaşabilirsiniz!

 

Marka tasarımı ve dijital pazarlama iletişiminde ihtiyaç duyacağınız her türlü kreatif çözüm için bize başvurabilirsiniz!

Yaratıcı tasarımlara mı ihtiyacınız var?

Dünyadaki tasarım trendlerini takip ediyor ve şirketinize özel kreatif çözümler hazırlıyoruz.

 

Marka Yönetimi Konusunda Hazırladığımız En Son Araştırmalar