Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Barselona’da Bir Nöro-Pazarlama İlanı

Barselona’da Bir Nöro-Pazarlama İlanı

Toplu taşıma araçları reklam vermek için uygun olsa da verimliliği tartışmalı olan bir platform. Buna rağmen çoğu marka tarafından tercih ediliyor. Geçtiğimiz günlerde Autonoma de Barcelona Üniversitesi’nin yeni açtığı “Nöro-Pazarlama Yüksek Lisans Programı” için trenlere ilan verdiğini öğrendik.

Autonoma de Barcelona Üniversitesi bir çok uluslararası sıralamada üst sıralarda yer alan, İspanya’nın en iyi üniversitelerinden biri olarak biliniyor. Böyle özel bir okulun öğrenci toplamak için bir trene ilan vermek gibi basit bir yöntem uygulaması ilk bakışta biraz ilginç gelebilir ancak bunun da arkasında bir plan var.

Bu tren hattı söz konusu olan üniversitenin önünden geçiyor. Haliyle en çok üniversite öğrencileri tarafından kullanılıyor. Bu nedenle öğrenciler arasında nöro-pazarlama konusunda kariyer yapmakla ilgilenenlerin olması ihtimali daha fazla. Bu durum üniversitenin başvuruları değerlendirme aşamasında süreci daha verimli geçirmesini sağlıyor çünkü başvuracak diğer üniversite mezunlarındansa kendi öğrencilerinin yüksek lisansa devam etmesi okul için daha avantajlı bir seçenek.

Böyle iyi bir üniversitenin nöro-pazarlama alanında bir yüksek lisans programı açması, dünyada bundan sonra nöro-pazarlamaya büyük bir eğilimin olacağını kanıtlar nitelikte. Nöro-pazarlamayla ilgili gelişmeler arttıkça bizler de uzun zamandır içinde bulunduğumuz ve müşterilerimize değer kattığımız bu alanda gelişen dünyanın bir parçası olmaya ve kendimizi geliştirerek sizler için pazarlama ile bilimi buluşturmaya devam edeceğiz.

Yorum yok

Yorum Yaz