Psikoloji ve pazarlama bilimlerindeki en son bulgulardan yararlanarak, markaların rekabet düzeyi yüksek piyasa şartlarında parlamasına ve 360 derece pazarlama iletişimi yapmasına destek olan butik bir marka danışmanlık ve dijital pazarlama ajansıyız.

Mobil Pazarlama

Google AdWords Yönetimi

Dönüşüm Optimizasyonu

E-Posta Pazarlaması

Online Görünürlük Analizi

Bize Hemen Ulaşabilirsiniz


Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve markanıza özel teklifimizi dinlemek için randevu talep edebilirsiniz.

+90 212 263 63 77

info@b4mind.com

Cihannüma Mah., Mehmet Ali Bey Sok. No: 4 D:2 Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

+90 212 263 63 77

Beşiktaş, İstanbul/Türkiye

Yukarı

Google Squared Programı

Google Squared Programı

Google geleceğin dijital liderlerini yetiştirmek için “Squared Online” programını başlatttı. Haziran 2014’de şirketimiz kurucusu Baturay Özden Londra’da Google yöneticileri ile birlikteydi. Squared Online program yöneticisi Anna McCormack’ın sözleriyle “bu program sadece dijital pazara değil, geleneksel eğitim sistemine de entegre edilebilecek bir çok yenilik içeriyor.”

Google geleceğin dijital yıldızlarını yetiştirmek amacıyla dört yeni pazarda daha (Singapur, Almanya, A.B.D, Hong Kong) yeni eğitim programını başlattı. Aynı zamanda Internet Advertising Bureu (IAB) UK ile gelecekteki öğrencilerinin kaynaklarını güçlendirmek amacıyla ortaklık oluşturduklarını açıkladı.

Şimdiye kadar neredeyse 2000 kişi 2012 yılında İngiltere’de piyasaya sürülen Squared programı ile yetkinliklerini geliştirdi. Program genç profesyonellerin dijital birikimini büyütüyor, geleceğin dijital pazar liderleri olma yolunda onlara destek oluyor.

Çalışanlarını programa dahil eden yöneticilerin tamamı diğer şirketlere öneriyor.

Baturay Özden’in sohbet ettiği bir diğer isim; Squared’ın başkanı Sarah Logan programlarını şöyle yorumluyor:

‘’Hedefimiz her zaman ajanslar ve iş ortaklarımız bünyesindeki dijital yetenekleri geliştirmek olmuştur. Squared Programının ne kadar faydalı olduğunu görmek bizi mutlu ediyor. Ayrıca uluslararası alandaki faaliyetleri sevindirici. Aynı zamanda Squared Programına büyük oranda kaynak sağlayacak IAB’nin bize katılmasından dolayı mutlu ve heyecanlıyız.’’

IAB’nin Çalışma ve Eğitim Müdürü Joanne Bolger konuyla ilgili düşüncelerini böyle aktarıyor:

‘’Bu kadar gelişmiş bir eğitim programına ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Dijital ortam hakkında eğitim verip gelişim sağlamak bizim için bir hedefti. Dijital yeteneklerin gelişmesi için bilgimizi ve bütün kaynaklarımızı sunmaya hazırız.’’

 

 

Yorum yok

Yorum Yaz